مداخله در بحران

تئاتر درمانی افراد از طریق نمایش و بازی به بررسی و درک مسائل روانی و اجتماعی خود می‌پردازند. این روش بیشتر در محیط‌های گروهی اجرا می‌شود.

سایکودرام – درماتراپی

سایکودرام، یک روش درمانی نوآورانه است که برای مقابله با اختلالات روانی استفاده می‌شود. در این تکنیک، مراجع از طریق نمایش کاملا بداهه، با ...

تئاتر درمانی

تئاتر درمانی افراد از طریق نمایش و بازی به بررسی و درک مسائل روانی و اجتماعی خود می‌پردازند. این روش بیشتر در محیط‌های گروهی اجرا می‌شود.

روان‌درمانی روانکاوانه

روان‌درمانی روانکاوانه، سفری اکتشافانه به اعماق وجودمان است تا ریشه‌های مشکلات عاطفی و رفتاری شما را پیدا و الگوهای ناخودآگاهی را با هم کشف کنیم

روان‌درمانی حمایتی

روان‌درمانی حمایتی به زبان ساده، بر آن است که در بحبوحه روزهای پرتلاطم و چالش‌های روان‌شناختی، حامی و پشتیبان شما باشد.

دارودرمانی

دارودرمانی یک روش درمانی است که پزشکان برای درمان بیماری‌های پزشکی در مورد چالش‌های سلامت روان، استفاده می‌کنند.

خانواده درمانی

خانواده درمانی می‌تواند به نوجوانان و جوانان کمک کند تا خود را بهتر بشناسند، چالش‌های‌شان را درک و راه‌حل‌های مناسب برای آن‌ها پیدا کنند.

گروه درمانی

گروه درمانی، نوعی از روان‌درمانی است که در آن، ۸ نفر از افراد با چالش‌های مشترک، به‌صورت گروهی با یک درمانگر متخصص دیدار می‌کنند.

زوج درمانی

رویکرد ما در زوج درمانی، بر اساس روان‌تحلیلی است. ما باور داریم که بسیاری از مشکلات رابطه ممکن است؛ ریشه در تجربیات دوران کودکی داشته باشند.

بازی درمانی

بازی درمانی، به کودکان کمک می‌کند تا از طریق فعالیت‌های طبیعی و لذت‌بخش - یعنی بازی - با جهان اطراف خود ارتباط برقرار کنند.

هنردرمانی

در هنردرمانی کودکان و نوجوانان با استفاده از رنگ، خمیر، گِل، موسیقی و حرکت، احساسات و تجربیات خود را بیان می‌کنند.